• Kokybė: Visi "Verona" juvelyriniai dirbiniai atitinka Lietuvos Respublikos valstybinės įmonės "Lietuvos prabavimo rūmai" nustatytus kokybės standartus, yra sertifikuoti ir pažymėti unikaliu numeriu.
  • Garantija: Visiems "Verona" juvelyriniams dirbiniams yra suteikiama 2 metų garantija. Garantija taikoma juvelyriniams dirbiniams, kurie yra išlaikę gamyklinę dirbinio formą, nėra mechaniškai ar kitaip pažeisti, ardyti, nėra natūraliai nusidėvėję ir remontuoti, yra be trūkumų, kurie galėjo atsirasti dėl pirkėjo kaltės (prižiūrint ar dėvint gaminį netinkamai).
  • Nemokamas dydžio keitimas: Įsigijus netinkamo dydžio žiedą suteikiame galimybę jį pasikeisti nauju juvelyriniu dirbiniu. Keitimo paslauga galioja tik naujai įsigytai, nedėvėtai ir nepažeistai juvelyrikai su originaliomis etiketėmis ir sertifikatais. Keičiant dirbinį pirkėjas privalo pateikti pirkimą įrodantį dokumentą.
  • Nemokama valymo paslauga: Visiems "Verona" juvelyriniams dirbiniams yra taikoma nemokama valymo paslauga (paslaugą galima atlikti kartą per metus). Pristatykite juvelyrinį dirbinį į vieną iš mūsų salonų, kur konsultantės jį nemokamai išvalys.